XX Niedziela Zwykła

19 sierpnia 2018r.

1. Porządek mszy świętych o godz.9:00,11:00 i 18:00.

1. We wtorek wyruszają pielgrzymki piesze na Jasną Górę z Koluszek i Łodzi. Na Borowej będziemy gościć pielgrzymów z Brzezin ok. godz.9:30.

1. Parafialne Caritas dziękuje wszystkim włączającym się w akcję pomocy najuboższym uczniom „Tornister pełen uśmiechów”.

1. Bardzo dziękuję za ofiary złożone na nasze prace remontowe. Bardzo ciekawą propozycję złożyli nasi seniorzy fundując ławkę dla seniorów. „Bóg zapłać” także dla innej osoby, która złożyła ofiarę na kolejną ławkę.

1. Przed kościołem możemy nabyć prasę katolicką, a także kalendarze na rok 2019.

1. Kolejna niedziela kontynuuje Chrystusową naukę o Chlebie. Nasz Boski Mistrz już zupełnie jawnie wprowadza swoich uczniów w Tajemnicę Swojego Ciała i Krwi, które dają życie wieczne. Tylko ten Boży pokarm otwiera wierzącym drogę do wieczności. Nie gardźmy tym wspaniałym zaproszeniem do wspólnoty z Bogiem.