XXVIII Niedziela Zwykła

14 październik 2018r.

1. Przeżywany w tę niedzielę kolejny Dzień Papieski koncentruje naszą uwagę na tajemnicy Ojcostwa. Dzisiaj jak nigdy dotąd potrzeba światu dobrego świadectwa ojców, a może przede wszystkim pełnej i normalnej Rodziny. Wzorem naszym jest Ojciec w niebie, który troszczy się o swoje dzieci i pragnie ich szczęścia. Przed kościołem są zbierane ofiary do puszek na fundusz stypendialny dla zdolnych uczniów.

1. Codziennie o godz.16:30 nabożeństwo różańcowe.

1. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz.9:30 wymiana tajemnic różańcowych, a po mszy świętej o godz.17:00 spotkanie koła Inteligencji Katolickiej.

1. Przyjmujemy na wypominki za naszych zmarłych, których wspominamy i modlimy się za nich przed mszami o godz.9:30 i 11:30 – roczne i półroczne. Przyjmujemy również na wypominki jednorazowe czytane w dzień Wszystkich Świętych i Zaduszny oraz na Oktawalne połączone z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary na nasze inwestycje parafialne. Dzisiaj chciałbym szczególnie podziękować panu Janowi Śmiałkowi za odnowienie naszych zamków do drzwi kościoła, dzięki czemu nie będzie uciekać ciepło.

1. Niedziela”, „Gość Niedzielny” - do nabycia przed kościołem.