Zesłanie Ducha Świętego

24 maja 2015 r.

1. Codziennie o godz.17:30 nabożeństwo majowe.

1. Dzisiaj trwamy na modlitwie adoracyjnej w intencji Ojca Świętego Franciszka,za Synod Biskupów i za rodzinę. Plan adoracji: 12:30-13:30 -Borowa,13:30-14:30 – Gałków Mały Wschód,14:30-15:30 – Gałków Mały Zachód, 15:30-16:30 – Gałków Duży, 16:30-17:30 – Gałkówek Kolonia i Gałków Parcela.

1. We wtorek o godz.17:00 zapraszamy na próbę dziewczynki do sypania kwiatków na procesję. Jest to zarazem dzień Matki w intencji ,których będziemy się modlili.

1. W poniedziałek o godz.19:00 msza święta przy kapliczce na ul. Łódzkiej, a w sobotę o godz.15:00 msza święta i poświęcenie odnowionej kapliczki w Gałkówku Kolonii.

1. Od czwartku do soboty przeżywamy Triduum Eucharystyczne przed odpustem Świętej Trójcy. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach i adoracji.

1. W niedzielę 31 maja będziemy obchodzić Uroczystość Odpustową ku czci Trójcy Świętej. Sumie odpustowej o godz.12:00 przewodniczyć będzie Ks. Arcybiskup Senior Władysław Ziółek. Serdecznie proszę o przygotowanie asysty na procesję.

2. Bóg zapłać” za ofiary na malowanie kościoła.

3. Niedziela”, „Gość Niedzielny”, Mały Gość Niedzielny – do nabycia przed kościołem.

4. Wszystko co posiadamy w wymiarze wewnętrznym jest Darem Ducha Świętego. To On swoim tchnieniem przynosi pokój,światło,poznanie Jezusa,modlitwę,odpuszczenie grzechów, namaszczenie i misję. Tylko w Nim i przez Niego stajemy się prawdziwie uczniami Boga.