V Niedziela Zwykła

7 lutego 2016r.

1. Dzisiaj[I niedziela miesiąca] dzień adoracji Najświętszego Sakramentu.

1. W środę rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. Msze święte połączone z posypaniem głów popiołem o godz.9:00 i 17:00. Tego dnia obowiązuje post ścisły[co do ilości i jakości pokarmów].

2. W ramach przygotowań do I komunii świętej w środę na mszy świętej o godz.17:00 zostaną poświęcone książeczki dla dzieci klas III.

3. We czwartek obchodzimy XXIV Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na mszę świętą o godz.17:00.

1. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.16:30 i 18:00[dla młodzieży i kończących później zajęcia].

2. W niedzielę o godz.16:30 nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną.

1. W przyszłą niedzielę[II miesiąca] taca gospodarcza.

2. Niedziela”, „Gość Niedzielny” - do nabycia przed kościołem.

1. Nie jeden raz w swoim życiu doświadczyłeś sytuacji Piotra z dzisiejszej Ewangelii. Wszystko cię denerwowało, nie miałeś już siły rozpocząć kolejnego bezskutecznego wysiłku, wydawało się, że przegrałeś. Ale jakaś wewnętrzna moc sprawiała, że odzyskiwałeś nadzieję, że próbowałeś raz jeszcze. Taka cudowna interwencja Jezusa całkowicie zmieniła życie apostołów.