IX Niedziela Zwykła

29 maja 2016r.

1. Jutro na mszy świętej o godz.18:00 młodzież naszej parafii przyjmie z rąk ks. biskupa Marka Marczaka sakrament Bierzmowania. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość i prosimy o modlitwę w intencji młodych ludzi.

1. We wtorek ostatnie nabożeństwo majowe. O godz.19:00 msza święta przy kapliczce na ulicy Łódzkiej.

1. Od środy o godz.17:40 nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa.

1. W środę po mszy świętej o godz.18:00 spotkanie Rady Parafialnej.

1. We czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. O godz.17:30 nabożeństwo czerwcowe i procesja Eucharystyczna, a po mszy świętej poświęcenie wianków.

1. W piątek[I miesiąca] od godz.9:00 udam się z posługą do chorych. Spowiedź od godz.17:00.

1. W niedzielę[ I miesiąca] całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.

1. Niedziela”, „Gość Niedzielny” - do nabycia przed kościołem. Są również zamówione książki Apostołowie Miłosierdzia.

1. Czy Bóg wysłuchuje naszych próśb ze względu na nasze bogactwo materialne ? Nie! Czy może przekonujemy Go jakimiś wyjątkowymi walorami czy umiejętnościami? Nie! A może ma na to wpływ nasza niezwykła pobożność ? Chyba też nie! Co zatem powoduje,że Pan przychodzi z pomocą człowiekowi w jego słabości i potrzebie? Odpowiedź daje dzisiejsza Ewangelia: Panie nie jestem godzien, abyś wszedł pod mój dach....