XXX Niedziela Zwykła

26 października 2014 r.

1. Nabożeństwo różańcowe codziennie do piątku o godz.16:30.

2. W sobotę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte o godz: 8:00,9:30 i 11:30. Po mszy świętej o godz.11:30 udamy się z procesją na cmentarz połączoną z naszymi modlitwami za zmarłych. Na cmentarzu tradycyjna zbiórka ofiar na Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi.

1. W niedzielę Dzień Zaduszny, w którym szczególnie pamiętamy o naszych zmarłych. Porządek mszy jak każdej niedzieli. Po mszy świętej o godz.9:30 procesja żałobna połączona z wypominkami.

1. W Oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych po mszy świętej o godz.17:00 ofiarujemy za zmarłych polecanych w wypominkach Koronkę do Bożego Miłosierdzia. W tym czasie można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych.

1. W przyszłą niedzielę[I miesiąca] dzień adoracji Najświętszego Sakramentu.

1. Przed kościołem do nabycia prasa katolicka, a także kalendarz a naszą parafią.

1. Dziękujemy dzisiaj Panu Bogu za ten Dom Modlitwy, miejsce święte, które przybliża nas do Najwyższego. Zarazem mamy świadomość,że my jesteśmy Kościołem – wspólnotą ludzi wiary,nadziei i miłości. Starajmy się tę prawdę potwierdzać każdą myślą,słowem i czynem. Należeć do Kościoła i mieć swój kościół to powód do dumy i radości.