XX Niedziela Zwykła

17 sierpnia 2014 r.

1. Porządek mszy świętych: o godz.9:00,11:00 i 18:00.

2. W tym tygodniu rozpoczną swoje pielgrzymowanie na Jasną Górę pątnicy z Koluszek i Łodzi. Wszystkich uczestniczących w tych duchowych praktykach naszych parafian prosimy o modlitwę jednocześnie towarzysząc im w drodze swoją modlitwą.

1. Komunikat OSP w Koluszkach o pielgrzymce autokarowej do Częstochowy.

1. Przed kościołem możemy nabywać prasę katolicką: „Niedzielę”, „Gościa Niedzielnego” i „Idziemy”.

1. Matka zrobi dla swojego dziecka wszystko! Nawet, gdy będzie ją to bardzo dużo kosztowało, mimo upokorzenia i wyśmiania, odepchnięcia i twardych słów. Dla ratowania kochanej osoby zdobędzie się na największą wiarę i zaufanie. Jezus widzi nasze oddanie dla bliźnich, naszą wiarę z jaką do niego przychodzimy, nasze poświęcenie. Zawsze zajmuje się naszymi troskami i potrzebami.