IV Niedziela Wielkanocna

22 kwietnia 2018r.

1. Dzisiaj po mszy świętej o godz.18:00 spotkanie koła Inteligencji Katolickiej. Natomiast w kościele spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.

1. W środę zapraszamy na mszę świętą o godz.18:00 po której wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa Uwielbienia.

1. Niedziela”, „Gość Niedzielny”,mały Gość dla dzieci – do nabycia przed kościołem.

1. Bóg zapłać” za złożone ofiary na nasze inwestycje.

1. Istnieje bardzo głęboka różnica między pasterzem a najemnikiem. Uwypukla się ona w sytuacji trudnej,dramatycznej. Ten, kto nie kocha swych owiec ucieknie i nie zda egzaminu z wierności. Dobry Pasterz zostaje i oddaje swe życie za owce. Wpatrzeni w Chrystusa, któremu zależy na każdemu z nas ofiarujmy Mu otwarte serca.