XIII Niedziela Zwykła

26 czerwca 2016r.

1. Porządek mszy świętych w naszym kościele: o godz.9:00,11:00 i 18:00. spowiedź przed mszą świętą.

1. Do czwartku nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz17:40.

1. W środę [29.06] Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na mszę świętą o godz.18:00. Ofiary na tacę przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

1. W piątek [ I miesiąca[ spowiedź od godz.17:00.

1. W przyszłą niedzielę [ I miesiąca] całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.

1. Niedziela”, „Gość Niedzielny” - do nabycia przed kościołem.

1. Człowiek potrafi znaleźć wiele wytłumaczeń na swoje słabości, na lenistwo duchowe, na odstąpienie od swych praktyk religijnych. Można by stworzyć dość obszerny katalog takiego szukania usprawiedliwień dla siebie. Chrystus w bardzo jednoznaczny sposób przypomina wymagania, jakie stawia wobec swych uczniów. Kto przykłada rękę do pługa nie może oglądać się wstecz.