II Niedziela Wielkanocna

12 kwietnia 2015 r.

1. Niedziela Miłosierdzia, którą celebrujemy pozwala z ufnością zwracać się do Boga o Jego szczególną obecność w naszym życiu, a także przypomina o trosce o drugiego człowieka.

1. Do wystawionego koszyka możemy składać skarbonki z jałmużną Wielkopostną.

1. W środę po mszy świętej o godz.18:00 spotkanie Rady Parafialnej.

1. We czwartek po mszy świętej spotkanie koła parafialnego Caritas.

1. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz.18:00 spotkanie Koła Inteligencji Katolickiej.

1. Niedziela”, „Gość Niedzielny” - do nabycia przed kościołem.

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na malowanie kościoła na zewnątrz.

1. Czy człowiek może dostrzec Boga w swoim życiu? Czy może Go dotknąć? Dla wielu wydaję się to bardzo trudne i niewykonalne. Tomaszowi do uwierzenia prawdziwie potrzebna była powtórna wizyta Jezusa i okazanie ran. Miłosierdzie Boże pozwala z ufnością zobaczyć, że On jest pośród nas, że Żyje i okazuje swoją łaskę. Wołamy do Chrystusa: „Miej Miłosierdzie dla nas i całego świata”.