III Niedziela Zwykła

21 stycznia 2018r.

1. Dzisiaj i jutro szczególną pamięcią otaczamy nasze babcie i dziadków. Do wyrazów wdzięczności i laurek dołączmy również modlitwę w ich intencji. Wiemy ,że ich rola w wielu wypadkach jest nie do przecenienia. Dużo zdrowia i Bożych Łask na co dzień.

1. Skończyliśmy wizytę duszpasterską w domach naszych parafian. Nasze spotkania bardziej przypominały rodzinne odwiedzanie i wzajemną troskę. Zostaliśmy, jak zwykle przyjęci z wielką życzliwością,gościnnością,radością i zrozumieniem. Niech będzie mi wolno objąć jeszcze raz te dużo dające kapłanom spotkania i wyrazić olbrzymią wdzięczność. Wielokrotnie poruszaliśmy problemy i zamierzenia naszej wspólnoty. Przyjmujemy z radością deklaracje pomocy dla naszych planów i chęć pomocy w różny sposób. To znaczy,że świątynia, w której gromadzimy się na liturgii nie jest wam obojętna i podobnie, jak wasi duszpasterze chcecie widzieć ją coraz piękniejszą i funkcjonalną. W domach,które odwiedziliśmy panowała bardzo dobra atmosfera i czuliśmy się, jak u siebie. Dziękujemy za sprawną organizację kolędy: za pojazdy przywożące i odwożące, za obiady i inne poczęstunki, za ofiary finansowe na potrzeby parafii i za wszelkie dobro, które było nam dane od Was otrzymać w tym czasie. Przyjmijcie z głębi serca płynące „Bóg zapłać”!!!

1. Niedziela”, „Gość Niedzielny” i mały Gość dla dzieci – do nabycia przed kościołem.