Uroczystość Trójcy Świętej

16 czerwca 2019 r.

1. Codziennie o godz.17:40 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

1. W środę o godz.17:00 zapraszam na próbę dziewczynki, które będą sypać kwiatki na procesji.

1. We czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze święte o godz: 8:00,10:00 i 18:00. Po mszy świętej o godz.10:00 wyruszy procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy: 1- mieszkańców Gałkowa Dużego, 2- mieszkańców Borowej, 3- mieszkańców Gałkowa Małego, 4- mieszkańców Gałkowa Parceli. O udekorowanie trasy procesji proszę mieszkańców Gałkówka Kolonii. Ołtarze przygotowujemy w tradycyjnych miejscach. Zachęcam wszystkich parafian do włączenia się w przygotowanie tej pięknej uroczystości. Także naszym udziałem i postawą dajmy świadectwo głębokiej wiary.

1. Jak widać rozpoczęliśmy prace przy odwilgoceniu kościoła. Zostały odkute tynki. W tym tygodniu zostaną zaaplikowane murom naszej świątyni specjalne preparaty.

1. Przed kościołem możemy nabyć prasę katolicką.