Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła

29 czerwca 2014 r.

1. Porządek mszy świętych w naszym kościele: o godz.9:00,11:00 i 18:00. Z sakramentu pokuty korzystamy przed mszami świętymi. Podobnie w dni powszednie.

2. W piątek[I miesiąca] ksiądz Paweł odwiedzi swoich chorych od godz.9:00. Spowiedź od godz.17:00.

1. W przyszłą niedzielę I miesiąca całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do znalezienia czasu na osobiste spotkanie z Chrystusem.

1. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła w dniach 9-16 września. Zainteresowani mogą zgłosić się do księdza.

1. Bóg zapłać” za ofiary ubiegłego tygodnia na malowanie kościoła.

1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej[przed kościołem].

1. Wpatrując się w postacie dzisiejszych naszych duchowych przewodników Piotra i Pawła zapewne dostrzeżemy wiele różnic: inne wykształcenie,pochodzenie,kultura, wychowanie,obyczajowość. Ale jest jedna cecha,która łączy wszystkich uczniów Chrystusa. To ciągłe wyznawanie przed ludźmi o swoim Panu- Ty jesteś Mesjaszem, Synem Boga Żywego!