II Niedziela Wielkanocna

23 kwietnia 2017r.

1. Niedziela Miłosierdzia Bożego wprowadza nas w niezwykły wymiar Boga, który kocha bezinteresownie i zawsze. On uczy postawy wrażliwości na człowieka szczególnie doświadczonego cierpieniem,słabością czy biedą. Po mszy świętej o godz.11:30 spotkanie świąteczne kółek różańcowych i parafialnego koła Caritas.

1. W środę po mszy świętej o godz.18:00 bardzo ważne spotkanie Rady Parafialnej.

1. W przyszłą niedzielę na mszy świętej o godz.11:30 dzieci klas III odnowią przyrzeczenia chrzcielne w ramach bezpośredniego przygotowania do I komunii świętej.

1. Do wystawionego koszyka możemy składać skarbonki z jałmużną Wielkopostną.

1. Niedziela”, „Gość Niedzielny”, mały Gość dla dzieci – do nabycia przed kościołem.

1. Apostołowie należeli do szczęśliwych ludzi,którzy doświadczyli spotkania ze Zmartwychwstałym Chrystusem. Mimo tego nie do końca potrafili Mu uwierzyć. Świadectwo uczniów dotarło do naszych czasów w zapisie Ewangelii. Słowa te zostały zapisane, abyśmy uwierzyli,że Jezus jest Mesjaszem,Synem Bożym i abyśmy wierząc mieli życie w imię Jego.