Uroczystość Św. Jana Chrzciciela

24 czerwca 2018r.

1. Porządek mszy świętych w naszym kościele: o godz.9:00,11:00 i 18:00. Spowiedź przed mszą świętą.

1. Do soboty nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz.17:40.

1. We wtorek o godz.18:30 msza święta za zmarłych członków Rady Parafialnej.

1. W piątek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na mszę świętą o godz.18:00. Ofiary na tacę przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

1. Informacja o przyjęciu paliusza przez ks. Arcybiskupa Grzegorza Rysia.

1. W przyszłą niedzielę[I miesiąca] dzień adoracji Najświętszego Sakramentu. O godz.17:00 modlitwa Uwielbienia.

2. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na remont kościoła. Otrzymaliśmy ofiary od Nadleśnictwa w Kaletniku i od rodzin naszej parafii. Chciałbym poinformować o postępie prac. W tym tygodniu zostaną założone spirale grzewcze i ostatnia wylewka. Po przyszłej niedzieli rozpoczniemy malowanie kościoła. Około połowy sierpnia zaczniemy zakładać nową marmurową posadzkę. Zamówione zostały nowe meble do zakrystii i robią się nowe ławki go świątyni.

3. Niedziela”, „Gość Niedzielny” - do nabycia przed kościołem.

4. Święty Jan Chrzciciel niezwykła postać, Prorok Pana, Znak dla narodów, wzór wypełnienia misji zleconej przez Boga, poprzednik Jezusa, prostujący drogę przed Panem. Wpatrujmy się w jego oblicze i naśladujmy w świadectwie.