XXV Niedziela Zwykła

22 września 2019 r.

1. Przyjmujemy intencje mszalne na rok 2020. Można je zamawiać w kancelarii parafialnej, która czynna jest we wtorki,czwartki i soboty w godz.15-17.

1. Od przyszłej niedzieli msza święta popołudniowa sprawowana będzie o godz.17:00.

1. W sobotę rozpoczynamy Misje Miłosierdzia w naszej wspólnocie parafialnej. Po obraz i relikwie św. Faustyny udamy się do rogatki skąd procesjonalnie wprowadzimy je do kościoła. Obraz przyjedzie o godz.17:00. Po powitaniu uroczysta Msza św. o godz.18:00. Bardzo proszę o udekorowanie trasy do rogatki mieszkańców Gałkówka Kolonii. Także udekorujmy okna naszych domów szczególnie na trasie przejazdu obrazu. Od soboty kierować się będziemy programem misji.

1. Przed kościołem do nabycia prasa katolicka.

1. Dziś Chrystus chwali obrotnego zarządce, który umiał wyjść z kłopotliwej dla niego sytuacji. Nas natomiast zachęca do wierności w każdej dziedzinie życie, a szczególnie w rzeczach codziennych i małych, abyśmy zasłużyli na powierzenie nam spraw wielkich.