XXV Niedziela Zwykła

21 września 2014 r.

1. W środę po mszy świętej o godz.18:00 spotkanie Rady Parafialnej.

2. Od poniedziałku do soboty w kancelarii parafialnej w godz.15-17 przyjmować będziemy intencje mszalne na rok 2015.

3. Spotkanie parafialnego koła Caritas[ zachęcamy do włączania się nowych osób] odbędzie się w piątek po mszy świętej o godz.18:00.

4. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz.18:00 spotkanie Koła Inteligencji Katolickiej.

5. Od przyszłej niedzieli msza święta popołudniowa będzie sprawowana o godz.17:00.

6. Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Idziemy” - do nabycia przed kościołem. W zakrystii możemy nabyć Kalendarz Rolników na rok 2015.

7. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

1. Bardzo łatwo przychodzi nam oceniać pracę, intencje i czyny innych ludzi, mimo,że nas one nie dotyczą i nie wyrządzają krzywdy. Złym okiem patrzymy na bezinteresowne dobro , a czasami nawet na łaski Boże udzielane naszym bliźnim. Dzisiaj Chrystus ukazuje zupełnie różną opcję swoich ocen i wynagrodzeń. Spojrzyj i ty takim wzrokiem miłości na ludzi, a na pewno Bóg da ci zapracować choć jedną godzinę w swojej winnicy.