III Niedziela Zwykła

25 stycznia 2015 r.

1. W przyszłą niedzielę[ I miesiąca] dzień adoracji Najświętszego Sakramentu.

1. Dobiegła końca tegoroczna wizyta duszpasterska domów naszych parafian. Korzystając z okazji pragniemy wrócić do tych miłych i ubogacających spotkań. Zostaliśmy przez Was przyjęci otwartymi sercami i staropolską gościnnością. Dziękujemy za zaufanie do swoich kapłanów z którymi dzieliliście się zarówno radościami , jak i troskami. Odbyliśmy wiele ciekawych rozmów, wysłuchaliśmy budujących świadectw i spostrzeżeń. Uderzała troska z jaką podchodziliście do spraw naszej Wspólnoty Parafialnej. Proszę o przyjęcie wyrazów podziękowania za pomoc w organizacji kolędy, za pojazdy przywożące i odwożące, za smaczne obiady i poczęstunki, za życzliwość i zainteresowanie, za ofiary finansowe na potrzeby parafii i za wszelkie dobro od Was otrzymane. Serdeczne „Bóg zapłać”!!!

1. Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość” dla dzieci – do nabycia przed kościołem.

1. W gronie przyjaciół i najbliższych uczniów Mistrza z Nazaretu trudno odnaleźć jakichś wirtuozów tego świata, ludzi szczególnie uzdolnionych i naznaczonych. W większości to prości odciągnięci od ciężkiej pracy rybacy. Ale to im Chrystus zawierza najważniejszą misję: sprawię,że staniecie się rybakami ludzi.