XXIV Niedziela Zwykła

16 września 2018r.

1. We wtorek święto św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy na mszę świętą o godz.18:00.

1. Od poniedziałku do soboty w godz.15- 17 przyjmować będziemy intencje mszalne na rok 2019. Prosimy także o zgłaszanie terminów sakramentu małżeństwa.

1. Dzięki Bożej pomocy i ludzkiej dobroci udało się nam zrealizować w ubiegłym tygodniu przewidziane prace przy kościele. Dzisiaj chciałbym serdecznie podziękować wszystkim włączającym się w pomoc. Myślę tutaj o grupie mężczyzn, dzięki której bez strat przenieśliśmy do kościoła ciężkie sprzęty, a także o kobietach pielących teren wokół świątyni i plebani. W tym tygodniu jesteśmy na finiszu. Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc w gruntownym sprzątaniu kościoła. Potrzebni są mężczyźni do prac siłowych i kobiety do mycia posadzki. Proponuję uczynić to w poniedziałek od godz.10 i popołudniu od godz.15. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam.

1. Bóg zapłać” za finansowe wsparcie ubiegłotygodniowym ofiarodawcom.

1. Niedziela”, „Gość Niedzielny” - do nabycia przed kościołem.

1. Jeżeli ktoś mówi,że wierzy w Boga powinien żyć według Jego wskazań. Inaczej wiara staje się tylko pustym, nic nie znaczącym słowem. Swoim postępowaniem uczeń Jezusa wyznaje, że On jest Mesjaszem i stara się brać swój krzyż na ramiona i naśladować Go.