XV Niedziela Zwykła
16 lipca 2017r.

1. Porządek nabożeństw w naszym kościele: o godz.9:00,11:00 i 18:00. Spowiadamy przed mszą świętą.

1. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na dzieła Caritas Archidiecezji Łódzkiej.

1. Przed kościołem do nabycia prasa katolicka.

1. Jezus jest Bożym Siewcą, który obficie rzuca swoim słowem. Skuteczność tego siewu zależy od miejsca na które pada ziarno. Warto dzisiaj zapytać: jak wygląda moje słuchanie słowa Bożego i wypełnianie go? Czy potrafię wydać choćby najmniejszy plon?

XVI Niedziela Zwykła

23 lipca 2017r.

1. Msze święte w naszym kościele: o godz.9:00, 11:00 i 18:00. Spowiedź przed mszą świętą.

1. W przyszłą niedzielę z racji przypadającego w tym tygodniu wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców po każdej mszy świętej błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów.

1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka na dzieła Caritas Archidiecezji Łódzkiej.

1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

1. Przypowieści, które od kilku niedziel przedstawia nam Ewangelia mają uwrażliwiać na Boże słowo i jego interpretacje. Mamy uważać na działanie zła, które możemy wyrwać z nas dobro i zasiać chwast. Pszenica rośnie wraz z chwastem i nie dajmy by on ją przysłonił.

XVII Niedziela Zwykła

30 lipca 2017r.

1. Dzisiaj po każdej mszy świętej błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów. Za przyczyną św. Krzysztofa modlimy się o bezpieczeństwo na naszych drogach, kulturę korzystania ze środków transportu i łaskę Bożą dla wszystkich podróżujących.

1. Porządek mszy świętych w naszym kościele: o godz.9:00, 11:00 i 18:00. Spowiadamy przed mszą świętą.

1. W piątek[I miesiąca] ks. proboszcz od godz.9:00 uda się do swoich chorych. Spowiedź w kościele od godz.17:00.

1. W przyszłą niedzielę[I miesiąca] dzień adoracji Najświętszego Sakramentu.

1. Za tydzień możemy włączyć się w akcję charytatywną” „Tornister pełen uśmiechów”. Jej celem jest skompletowanie najuboższym dzieciom wyprawek szkolnych. Będą przygotowane tornistry, które możemy wypełnić naszym sercem i potrzebnymi przyborami szkolnymi.

1. Niedziela”, „Gość Niedzielny” - do nabycia przed kościołem.

1. Różne wartości stanowią priorytet naszego życia. Często są to dobra materialne, które pozwalają komfortowo bytować, czasem dobre wykształcenie, powodzenie,miłość ,przyjaźń i wiele innych. Może warto pomyśleć o Królestwie Boga, dla którego ludzie mogą poświęcić dużo, a nawet wszystko.