II Niedziela Wielkiego Postu

1 marca 2015 r.

1. Dzisiaj dzień adoracji Najświętszego Sakramentu. Wystawienie po każdej mszy świętej.

1. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną o godz.16:30.

1. W piątek[I miesiąca] od godz.9:00 udamy się z posługą do chorych. Spowiedź od godz.16:00.

1. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.16:30 i 18:00.

1. W przyszłą niedzielę [II miesiąca] taca gospodarcza.

1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc dla polskich misjonarzy.

1. Niedziela”, „Gość Niedzielny” - do nabycia przed kościołem.

1. Chcemy serdecznie podziękować panu Bogdanowi Guli i pomocnikom za pracę przy porządkowaniu zieleni przy kościele. „Bóg zapłać”.

1. Komunikat o mianowaniu nowego biskupa pomocniczego Archidiecezji Łódzkiej ks. dr Marka Marczaka.

2. W kolejną niedzielę wielkiego postu Chrystus zaprasza na górę Przemienienia. Tam w ciszy i skupieniu, daleko od ludzi i zgiełku objawia kim Jest. Słyszymy jasne słowa Ojca: To jest mój Syn Umiłowany. Jego słuchajcie”. Wykorzystajmy ten czas łaski i zbawienia na wsłuchiwanie się w głos Jezusa i Jego wobec nas zamierzenia.