XXXII Niedziela Zwykła

11 listopad 2018r.

1. W środę po mszy świętej o godz.17:00 spotkanie Rady Parafialnej.

1. We czwartek po mszy świętej spotkanie parafialnego koła Caritas.

1. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz.9:30 wymiana tajemnic różańcowych, a po mszy świętej o godz.17:00 spotkanie koła Inteligencji Katolickiej.

1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek dla kościołów Prześladowanych.

1. W tym tygodniu możemy przynosić „Tytki charytatywne” z artykułami dla najbiedniejszych.

1. W przyszłą niedzielę w ramach Dnia Ubogich ofiary na tacę zostaną przeznaczone na Dom Opieki „Pomocna Dłoń” Caritas Archidiecezji Łódzkiej.

1. Bóg zapłać” za ofiary z ubiegłego tygodnia na nasze parafialne inwestycje.

1. Niedziela”, „Gość Niedzielny”- do nabycia przed kościołem. Są również kalendarze z naszą parafią.

1. Dzisiejsza niedziela jest dla nas wielkim świętem, które przeżywamy w dwóch wymiarach, jako wspólnota Narodowa i Parafialna. Pierwsza wiąże się z wdzięcznością za 100 lat Niepodległej Polski, a druga to dziękczynienie za 382 lata istnienia naszej parafii. Niechaj ta niezwykła Uroczystość wydaje dobre owoce w naszym życiu osobistym, duchowym,parafialnym i patriotycznym.