II Niedziela Zwykła

20 stycznia 2019 r.

1. W tym tygodniu szczególną pamięcią otaczamy nasze babcie i dziadków. Pamiętamy o ich wielkim wkładzie w wychowanie wnuków. Należy się im wielka wdzięczność i dowartościowanie. Przesyłamy im najpiękniejsze życzenia Bożej opieki na co dzień.

1. Dobiegły końca nasze kolędowe spotkania. Pragniemy dzisiaj objąć refleksją ten spędzony w waszych domach czas,rozmowy,uwagi,dzielenie się radościami i smutkami. Zostaliśmy przyjęci przez naszych parafian z wielką gościnnością,życzliwością i radością. Usłyszeliśmy wiele dobrych, płynących z serca i troski o naszą parafię słów. Zdecydowana większość dawała wyrazy swojego dużego zadowolenia z dzieł, jakie w ubiegłym roku udało się nam z Bożą pomocą wykonać. Nadal jest deklarowana pomoc, abyśmy w odpowiednim czasie wszystko do końca zrealizowali. Oczywiście to wszelkie dobro nie byłoby możliwe bez waszej pomocy,ofiarności i włożonego wysiłku. Jeszcze raz chcielibyśmy za to Wam podziękować. To była dla nas kapłanów naprawdę miła kolęda i sobie to niezwykle cenimy. Proszę przyjąć wyrazy wdzięczności za perfekcyjną organizację kolędy: za pojazdy przywożące i odwożące, za obiady przepyszne i inne poczęstunki, za ofiary finansowe, które również były wyrazem waszego zrozumienia i troski o świątynię oraz za wszelkie dobro, które w tym czasie stało się naszym udziałem. Serdeczne „Bóg zapłać”.

1. Niedziela”, „Gość Niedzielny” i mały Gość dla dzieci – do nabycia przed kościołem.